Saulės elektrinės

Visus mus pasiekia saulės šviesa, tačiau ne visi gali džiaugtis sumažėjusiomis išlaidomis,  bei pilnai išnaudoti gaunamą potencialą kuriant, švarią energiją. Atstovaujame tiekėjus, kurie yra sukaupia didelį patirties bagažą ir eina koja kojon su naujausiomis technologijomis taigi galime pasiūlyti aukčiausią kainos ir kokybės santykį. Siekdami patenktinti kiekvieno kliento lūkečius bei norus, saulės elektrines projektuojame indvidualiai atsižvelgadami į visus poreikius.

 

Kodėl saulės elementai?

 

Saulės elementas – energijos rūšies keitimo įtaisas, verčiantis saulės energiją ar kito šaltinio šviesą į elektros energiją.  Saulės elemetų teikiami privalumai:

  • Saulės energija yra nemokama. Visi žinome, kad saulės energija yra nemokama, taigi elektra konvertuojama iš saulės baterijų yra taip pat nemokama.
  • Energetinė nepriklausomybė – Jūs tampate nepriklausomi nuo elektros tinklų teikiamų paslaugų, kadangi energija gaunama iš nuosavos saulės eletrinės, taigi elektros kainų svyravimas tampa mažiau svarbus.
  • Ekologija - Saulės elementai yra  ekologiškas, atsinaujinančios energijos šaltinis. Kitaip nei neatsinaujinatys energijos šaltiniai kaip kietas/ skystas kuras visiškai neteršia aplinkos generuodami elektros energiją. Medžiagos iš, kurių gaminami saulės elementai yra svarios ir lengvai perdirbamos
  • IIgaamžiškumas - Tai itin ilgaamžis elektros generavimo įrankis. Atlikus įvairius bandymus laboratorijose buvo nustayta, kad saulės elemetų efektyvumas per vienerius metus sumažėja iki 1%.

 

Montavimas

 

Saulės elementus galima montuoti ant pastatų turinčių įvairaus tipo stogus. Saulės baterijos montuojamos ir ant žemės, tačiau turi būti sutvirtintas pagrindas.