Šilumos siurbliai oras-oras / oro kondicionieriai

Vėsinimas, šildymas, oro valymas, pastovios patalpų temperatūros palaikymas. Visas šias funkcijas gali atlikti– oro kondicionierius/ šilumos siurlys oras-oras. Mažos energijos sąnaudos, tylus veikimas, efektyvus šildymas - šaldymas šiuolaikinių oro kondicionierių bei šilumos siurblių oras-oras savybės. Tai įrenginys pagerinantis jūsų gyvenimo komfortą. Esminis skirtumas tarp oro kondicionieriaus ir šilumos siurblio oras-oras, jog galingesnis šilumos siurblio kompresorius leidžia išlaikyti įrenginių pastovią nominaliąją šildymo galią iki -15°C ir ekonomiškai šildyti netgi esant -30 °C. Dėl šios priežasties oro kondicionieriai yra pasirenkami tuomet, kai reikia tik vėsinti patalpas vasaros metu arba užtikrinti šilumą pereinamuoju metų laiku – rudenį/pavasarį. Norint užtikrinti pastovią tiekiamą šilumą ir šaltuoju metų laiku tampa reikalingas šilumos siurblys.

 

 

Oras-oras šilumos siurbliai yra ekologiškas, paprastas ir ekonomiškas sprendimas patalpoms šildyti/vėsinti, panaudojant lauke esančią energiją. Tai ekologiška ir aplinką tausojanti sistema, naudojanti atsinaujinančius energijos išteklius, sistemoje esantis freonas yra visiškai nekenksmingas. Šilumos siurblių oras - oras pasižymi pigiausiu ir paprasčiausiu įrengimu,Oras-oras šilumos siurbliai gali apšildyti tiek mažo tiek didelio ploto patalpas, svarbiausia yra tinkamai išdėlioti vidinius blokus, kad oro srautai tinkamai pasiskirstytų. Įrenginius nesudėtinga sumontuoti tiek naujos statybos, tiek senesniuose būstuose (individualiuose namuose ar daugiabučiuose). Pagrindinės šilumos siurblio savybės:mažai suvartoja energijos, , kompaktiškas, ekologiškas šildymo sprendimas(neišskirianti CO2 į aplinką), veikia itin dideliame temperatūrų diapazone, efektyvus energijos panaudojimas. 

 

 

Oras-oras šilumos siurbliai yra labai komfortiškas šildymosi/vėsinimosi būdas, kadangi patalpų oro tempratūra reguliuojama mygtuko paspaudimu. Įrenginio darbą galima programuoti savaitei, o su papildomi priedu – wifi adaptoriumi, valdyti jį nuotoliniu būdu. Šilumos siurblys nereikalauja ypatingos priežiūros ir aptarnavimo, tereikia retkarčiais išvalyti įrenginio filtrus.

 

Šilumos siurblio oras-oras veikimo principas: įrenginys „paima“ šilumą iš šaltesnio aplinkos oro irfreono dėka perduoda į vidinį šilumos siurblio bloką iš kurio šiluma yra perduodama patalpos orui šilumokaičio dėka. Renkantis šilumos siurblį oras-oras reikia atkreipti dėmesį į paties siurblio savybes(COP) naudingumo koeficientą bei SCOP sezoninį naudingumo koeficientą, pastato šildymo plotą.

 

 

Šilumos siurbliai oras-oras naudingumo koeficientas(COP) parodo santykį tarp gaunamos šilumos ir sunaudojamos energijos. Pavyzdžiui jeigu COP yra 4 tai reiskia kad sunaudojus 1kWh energijos gausime 4 kWh šiluminės energijos. Dėl aukšto šilumos siurblių efektyvumo, užtikrinamos mažos šildymo sąnaudos. Šiltensiu metų laiku, kuomet šilumą „paimti“ iš oro yra lengviau naudingokoeficientas (COP) siekia net 5,5. Tai reiškia, kad, suvartodamas 1 kWh elektros energijos, šilumos siurblys gali atiduoti net 5,50 kW šilumos energijos.

 

Šilumos siurbliai oras-oras tipai – sieniniai, lubiniai (vienkryptės ar keturkyptės kasetės), kanaliniai (ortakiniai), grindiniai, palubiniai ar kt., todėl lengvai galima pritaikyti pagal savo poreikius.

 

 

 

Mes dirbame su šiais prekių ženklais

paspauskite ant logotipo ir sužinokite daugiau

 

SINCLAIR siūlo platų asortimentą, įvairių tipų ir dizaino produktus. Net sudėtingiausiuose projektuose, mes galime rasti lengvus ir patogius sprendimus - pvz: MULTI SISTEMA serija su energiją taupančiais dažnio keitikliais. Nuo pat pradžių SINCLAIR siekė pagrindinio tikslo - kokybės ir komforto žmonių aptarnavime. Daug dėmesio skyrė mokslinių tyrimų, technologijų plėtros, gamybos ir produktų bandymams, taip pat po garantiniam aptarnavimui, kur SINCLAIR turi pasiekęs aukštą kokybę ir patikimumą. Kiekvienas gaminys yra kruopščiai atrenkamas ir vertinamas, siekiant užtikrinti visos sistemos geriausius rezultatus. Įmonės produkcija atitika visus ISO 9001 standartus. Sinclair produktai atitinka Europos standartus ir garantuoja saugų darbą.„Daikin Industries“ yra gilias oro kondicionavimo sistemų gamybos tradicijas turintis Japonijos gamintojas, greitai švęsiantis savo veiklos 90-ąjį veiklos jubiliejų. Daikin centrinė būstinė yra įsikūrusi Osakoje, iš kur valdomos atstovybės ir gamyklos Japonijoje, Kinijoje, Pietryčių Azijoje, Australijoje, Indijoje, Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Daikin įmonėje šiuo metu dirba apie 42 tūkstančius darbuotojų. Daikin turi 55 metų šilumos siurblių gamybos patirtį ir šios žinios, bei pastovus jų tobulinimas leidžia rinkoms pasiūlyti pažangiausius produktus, pasižyminčius dar didesniu efektyvumu bei nuostabiu dizainu.

 

Daikin yra vienas iš kelių gamintojų pasaulyje, galinčių vartotojui pasiūlyti pilną oro kondicionavimo sistemų sprendimų asortimentą, nuo mažiausių, privačiam sektoriui pritaikytų, įrenginių, iki didžiausių šaldymo sistemų. Daugelis Japonijos gamintojų savo produkciją kuria Azijos šalyse, o tuo tarpu Daikin savo sistemas kuria ir gamina Europoje. Dėl šios priežasties , tiek galutiniams vartotojams, tiek ir įrangos atstovams tai reiškia aukščiausios kokybės produktus, unikalų dizainą bei trumpus įrangos tiekimo bei serviso terminus. Tuo pačiu nebelieka abejonių, kad įranga gali būti netinkama mūsų klimatui – kaip sakoma Daikin šūkyje, “Pagaminta Europoje Europiečiams “.

 

Daikin pasižymi

 • Oro kondicionieriai ir šilumos siurbliai išlaiko nustatytą temperatūrą, nes vėsina, kai kambario temperatūra pakyla aukščiau nustatytos temperatūros, ir šildo, kai kambario temperatūra nukrenta žemiau nustatytos temperatūros.
 • Inverterio technologija primena bėgimą. Reikia daugiau energijos greitajam startui ir stabdymui nei jos reikia bėgant nuolatiniu tempu.
 • Daikin“ oras-oras šilumos siurblys – logiškas sprendimas norint šildyti ir vėsinti, net jei renovuotumėte turimus namus, ar statytumėte naujus. Mūsų oras-oras šilumos siurbliai yra lengvai montuojami ir idealiai tinkantys keičiant senas elektrines sistemas. Universalūs įrenginiai tinka bet kokioms grindims, o jų A+++ energijos efektyvumo klasė atitinka visus ekologiškų pastatų reikalavimus.
 • „Daikin“ inverteris yra energiją taupanti technologija, kuri efektyviai kontroliuoja variklio greitį ir sumažina energijos sąnaudas iki 30 %. Inverteris, užuot naudodamas papildomą energiją paleidimo ir sustabdymo metu, reguliuoja variklio greitį taip, kad jis veiktų nuolat, o ilgainiui – ir efektyviau.
 • „Daikin“ turi 55 metų patirtį gaminant oro siurblius, kurie labai sumaniai naudojami kuriant naujus patobulintus produktus ir teikiant žmonėms efektyvesnius, energiją taupančius ir gražiai suprojektuotus gaminius.
 • Net ir esant -25 ° C temperatūrai, „Daikin“ šilumos siurbliai garantuoja puikias šildymo galimybes ir aukštą sezoniškumo efektyvumą.
 • Po lauko bloko šilumokaičiu nėra apatinės plokštės. Tai leidžia kondensatui ištekėti ir taip užtikrinama, kad apatinėje įrenginio dalyje nesikauptų ledas - tai apsaugo nuo ventiliatoriaus ir šilumokaičio pažeidimų ir šildymo galios praradimo dėl pablogėjusio šilumos mainų proceso.
 • Maksimali šildymo galia esant –15 ° C lauko temperatūrai 4.5kW.
 • COP esant –25 ° C aplinkos temperatūrai iki 2,54 („Eurovent“).
 • Patobulintas atitirpinimo ciklas dėl unikalios nemokamos kabinimo ritės technologijos.
 • Aukštas sezoninis efektyvumas SCOP = A ++.
 • Sumažėjęs minimalus keitiklio kompresoriaus dažnis leidžia išvengti įjungimo / išjungimo ciklų.


Gree Electric Appliances, Inc Zhuhai, įkurta 1991 metais. Sparčiai plėtojama GREE tapo viena iš „Top 100“ į Kinijos biržos sąrašus įtrauktų bendrovių. Šiuo metu GREE yra didžiausia pasaulyje specializuota oro kondicionierius gaminanti įmonė, kurios asortimentą sudaro buitiniai ir komerciniai oro kondicionieriai, VRF sistemos GMV, pramoninės šaldymo mašinos ir ventiliatoriniai konvektoriai. Kas trečias pasaulyje pagamintas kondicionierius iškeliauja iš GREE gamyklų, kurių yra net 9. Vidutiniškai per metus GREE gamyklos pagamina apie 60 mln. buitinių ir apie 5,5 mln. komercinių oro kondicionierių.

 

 • Gree gamyklose pagaminamas kas trečias oro kondicionierius pasaulyje;
 • Gree prekinis ženklas – tai daugiau kaip 50 apdovanojimų už kokybę: Metų prekės ženklas – tarptautinis apdovanojimas už geriausią metų prekinį ženklą (2004 m. Roma); Auksinė žvaigždė nuo World Quality Commitment (2004 m. Paryžius); Platininė žvaigždė įteikta tarptautinės kokybės kontrolės komisijos, atsakingos už įmonių gaminamos produkcijos kokybę 166 pasaulio šalyse (2005 m. Niujorkas);
 • oro kondicionieriai Gree – tai milžiniškas visų tipų ir modelių asortimentas, bei naujausios technologijos visiškam Jūsų komfortui;
 • nepriekaištingos Gree kokybės garantas - GLOBAL QUALITY CONTROL programa. Šimtaprocentinis visų mazgų bei komplektuojančių dalių testavimas, skrupulinga kontrolė, prižiūrint ir laikantis surinkimo technologijų.
 • Kiekvienam pagamintam kondicionieriui atliekami būtini bandymai ir testai. Kontrolė vykdoma tiek projektavimo, tiek montavimo ir aptarnavimo etape; oro kondicionieriams - šilumos siurbliams suteikiama 3 metų garantija.


„Mitsubishi Electric“, išleidęs savo pirmąjį ant sienos montuojamą split sistemos šilumos siurblį su oro srauto ventiliatoriumi 1968 m., „Mitsubishi Electric“ nuo šiol buvo pasaulinis šilumos siurblių technologijos lyderis. „Mitsubishi Electric“ nepaprastai svarbu išlikti technologijų priešakyje. Jų įsipareigojimas griežtai tirti technologinius procesus ir nuolat investuoti į mokslinius tyrimus ir plėtrą užtikrina, kad produktai yra aukščiausios kokybės ir pasižymi aukščiausia technologija.

 

 • „Mitsubishi“ įdiegtos technologijas: „HyperCore“ - užtikrina puikų šildymo efektyvumą, nepriklausomai nuo lauko temperatūros. Nors standartinis šilumos siurblys gamina mažiau šilumos, „FB50 6kW HyperCore High Wall“ modelis ir toliau išlaiko visą 6kW galią, už kurią sumokėjote.
 • 3D „akis“ jutiklis - leidžia pasiekti naują tikrai individualizuoto komforto lygį pritaikant oro srauto valdymą. Dirbdamas kartu su dvigubo padalijimo mentės dizainu, „3D i-See“ jutiklis gali nukreipti pritaikytą šildymą ar aušinimą ten, kur jo labiausiai reikia. Dėl to jis gali taupyti energiją užtikrindamas nereikalingą šildymą ar aušinimą vietose, kur to nereikia.
 • „Plasma Quad Plus“ išplėstinė filtracija - Nepriklausomi bandymų rezultatai patvirtina, kad naudojant „Plasma Quad“ filtravimo sistemas, ypač dideli sumažinimo rezultatai pašalina alergenus, pelėsį, bakterijas ir viruso daleles kambaryje, suteikdami ramybę ir užtikrindami sveikesnę ir švaresnę gyvenamąją aplinką.
 • Natūralus oro srautas - unikali natūralaus oro srauto funkcija atkuria lengvą ir švelnų oro srautą, kuris jaučiasi kuo natūralesnis, automatiškai keičiant ventiliatoriaus greitį ir kryptį.
 • „RapidHeat“ - Išplėstiniai jutikliai kartu su intuityviosios valdymo logika reiškia, kad optimali eksploatavimo temperatūra pasiekiama per trumpiausią įmanomą laiką su maksimaliu energijos efektyvumu.
 • Universalus valdymo pritaikymas - Valdymo pulteliai pasižymi nauju šiuolaikišku dizainu, kurį galima įstatyti į jūsų sieną, kad dramatiškai sumažintumėte vidinio bloko gylį nuo 215 mm iki 145 mm - sumažėjimas 33%.
 • Tylus veikimas - Didesnis ventiliatoriaus skersmuo leidžia varikliui veikti lėčiau, išlaikant tą patį oro tūrį.
 • „Wi-Fi“ valdymas - „Mitsubishi Electric Wi-Fi Control“ suteikia jums laisvę valdyti šilumos siurblį per savo išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar internetinę paskyrą, nesvarbu, kur esate.


Aukščiausios kokybės Kinijos kondiecionierių gamintojas. Midea – Kiniečių, glaudžiai bendradarbiaujanti su Japonijos naujausių technologijų vystymo įmonėms. Midea kondicionieriai labai kokybiški, nes tai vienas iš „kokybiškiausių“ Kinijos prekinių ženklų.

Įmonė „Midea“ nuolat užsiima moksliniais tyrimais, kurie leidžia mums sekti visas tendecijas susijusias su aukštos kokybės Kinijos gamybos oro kondicionieriais. Oro kondicionieriai Midea sujungti patikimumo.

 

Perkant oro kondicionierių Midea pravaratu žinoti keletą svarbiausių jų savybių:

 • Itin aukštas naudingumo koeficientas
 • Išeikvodami 1 kWh elektros energijos gauname 4,2 Kwh šilumos energijos
 • Šilumos siurblys oras oras pagamina tiek šilumos kiek tuo momentu reikiaišvegeniaant ga,ybos pertekliaus bei sutaupant elektros energiją
 • Kai lauke žema temperatūra, geriau perduodama šilumos energija, tuo suteikdama geresnį naudingumo koeficientą.
 • Gamykloje žiemai paruošta įranga
 • Oro kondicionieirius surinkimo ceche suriktas taip. Kad turi žiemos sąlygoms skirtą apačios šildymo kabelį su atitirpdinimo funkcija ir elektronikos plokštės vadomą išorinę dalį
 • Leidžia tiksliai reguliuoti šaltosios medžiagos kiekį, užtikrindamas geriausią naudingumo koeficientą
 • Vienas Midea oro kondicionierius gali atgaivinti orą net 10-100 kvadratinių metrų
 • Midea šilumos siurbliams suteikiama 3 metų garantija.


Panasonic yra viena didžiausių elektronikos gamintojų pasaulyje.„Panasonic“, turinti daugiau nei 30 metų patirtį parduodant daugiau nei 120 pasaulio šalių, neabejotinai yra viena iš šildymo ir aušinimo sektoriaus lyderių. Turėdamas įvairiapusį gamybos ir tyrimų bei plėtros tinklą, „Panasonic“ pristato novatoriškus produktus, kuriuose naudojamos pažangiausios technologijos, kurios nustato oro kondicionierių standartą visame pasaulyje.

Panasonic šilumos siurbliai tapo dar patrauklesni dėl įmonėje naudojamų moderniausių technologijų. Madingi ir stilingi šilumos siurbliai suprojektuoti šiuolaikiškam interjerui, o Inverter sistema ir efektyvi energijos klasė leidžia sutaupyti iki 50% elektros energijos.

 

Oro kondicionieriai:

„Etherea“ asortimentas: atsižvelgdamas į savo novatorišką dizainą, aukštą efektyvumą ir nepalyginamą valymo sistemą, „Etherea“ serija buvo sukurta atsižvelgiant į jūsų klientus. Naujasis „Etherea“ su išmaniuoju „Econavi“ jutikliu ir nauja „nanoe ™“ oro valymo sistema: išskirtinis efektyvumas A +++, komfortas (tik „Super Quiet“ technologija - tik 19 dB (A)) ir sveikas oras kartu su proveržiu grįstu dizainu.

„Panasonic“ sukūrė įspūdingą labai efektyvių komercinių oro kondicionierių asortimentą. Asortimentas nuolat plečiasi, todėl jūs visada galite pasiūlyti savo klientams geriausius sprendimus: didelio našumo, tylią aparatą ir visą kanalų, kasečių ir lubų įrenginių asortimentą. Inverteriniai kompresoriai optimizuoja našumą ir taip sumažina energijos sąnaudas.

Panasonic „ECOi“ serija yra skirta taupyti energiją, lengvai montuoti ir efektyviai naudoti. Visada tobulėdama, „Panasonic“ naudoja pažangiausias technologijas, kad atitiktų įvairių situacijų reikalavimus ir prisidėtų kuriant patogias gyvenamąsias erdves. „Panasonic ECOi“ sistemos yra vienos efektyviausių VRF sistemų rinkoje, siūlančios COP, didesnį nei 4,0, esant pilnai apkrovai. Sistema taip pat sukurta siekiant įsitikinti, kad sumažinsime kiekvienos sistemos eksploatavimo išlaidas, naudodamiesi savo unikalia kelių žemėlapio valdymo rutina, kad užtikrintume, jog efektyviausias kompresorių derinys veikia vienu metu.

 

 • Nuo 1 iki 5 vidaus blokų su vienu lauko bloku
 • Vidaus blokas: montuojamas ant sienos, kasetėje, kanaluose ir ant grindų statoma sistema
 • Patikimas šildymas ir vėsinimas bet kokiame klimate
 • Kompaktiškas ir patrauklus dizainas tinka įvairiam būstui
 • Pagerinkite savo aplinką naudodami šį itin tyliai veikiantį įrenginį
 • Galią reguliuokite pagal savo patalpą ir stilių
 • Puikios galimybės sutaupyti ir pagerintas gerbūvis
 • Didžiausias patogumas už nedidelę energijos kainą, sveikas oras, kuriame nėra virusų, bakterijų, žiedadulkių ir kvapų.
 • Platus gaminių pasirinkimas
 • Sprendimai nuo 1 X 1 iki 5 X 1. Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai. „Panasonic“ siūlo geriausius sprendimus, užtikrinančius geriausią vidaus klimatą jūsų namuose.
 • Šildymas žiemą, vėsinimas vasarą, aplinkos valymas ištisus metus.
 • Panasonic šilumos siurbliams suteikiama 3 metų garantija(5 metų garantija kompresorių).