Šilumos siurbliai oras-vanduo

Mes vis dažniau susimąstome kiek kainuoja šildymas. Tradicinėse šildymo sistemose naudojamas įvairus organinis kuras, todėl šildymas yra brangus ir kenksmingas aplinkai. Didelių sąskaitų, užteršto oro ir begalės sugaišto laiko rūpinantis šildymo sistema galite išvengti įsidiegę Aeroterminį šildymą. Šilumos siurbliai pažangiausių technologijų dėka šilumą paima iš oro net kai lauko temperatūra yra -25C.

 

 

Šilumos siurbliai sugeba užtikrinti trigubą arba didesnį šilumos kiekį nei suvartoja elektros energijos. Mūsų klientų skaičiavimais, įsidiegus Aeroterminę šildymo sistemą, vidutinės šildymo sąnaudos yra tik 0,6 EUR /m² per mėnesį.

 

Susisiekite su mumis konsultacijai ir mes pasiūlysime jums šiuolaikinę šildymo sistemą. Mes atliekame projektavimo ir montavimo darbus, taigi surasime ir įgyvendinsime tinkmiausią sprendimą, kuris atitiks visus jūsų lūkesčius Šildymo sisema Oras - Vanduo jums padės ne tik sutaupyti pinigų, bet ir sutaupys jūsų brangų laiką. Nebereikės rūpintis šiluma, savo namų šilumą galėsite reguliuoti tiesiog mobiliuoju telefonu.

 

Norint, kad šilumos siurblys tarnautų ilgai ir veiktų tinkamai labai svarbu yra tinkamas įrenginio sumontavimas bei pajungimas.. Norime atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad tam tikrais atvejais šilumos siurblių montavimo darbus gali atlikti tik teisės aktų nustatyta tvarka atestuoti specialistai.

 

Šilumos siurblio oras-vanduo privalumai

 

 • Šiltuoju metų laiku karštas vanduo ruošiams ypač pigiai dėl aukšo šilumos naudingumo koeficiento.
 • Nesudėtinga pajungti prie jau esamos šildymo sistemos
 • Nereikės sandėliuoti kieto kuro
 • Sistema yra pilnai automatizuota;
 • Sistemą sudaro išorinis ir vidinis blokas, kurie užima ne daug vietos ir yra kompaktiški;
 • Šilumos siurblys veikia visomis oro sąlygomis ir visai metų laikais.
 • Sistemoje užpildytas skystis – freonas yra nekenksmingas.
 • Paprasta montuoti į bet kurią šildymo seną šildymo ir karšto vandes ruošimo sistemą
 • Gerokai mažesnės išlaidos šildymui;
 • Sistema neturi jokių šalutinių produktų šilumos išskyrimo metu ir yra visiškai ekologiška

 

 

Įsigijus šilumos siurblį reikės pamiršti apie kieto kuro sandėliavimą,ruošimą, nešiojimą. Kadangi šilumos siurlblio sistema yra pilnai automatizuota taigigalite išvykti užprogramavė siurblio viekimą ir palikti įrenginį dirbti nustatytu rėžimu. Oras vanduo – užtikrins namuose komfortišką temperatūrą visais metų laikais ir užtikrins namuose aukščiausio lygio mikroklimatą. Įreninys yra naudojamas Šildymo sistemai bei karšto vandens ruošimui.

Siekiant išgauti dar daugiau ekonominės naudos šilumos siurlbys komplektuojamas su saulės elektrinėmis. 

 

Rekomendacijos

 

Šilumos siurblio tiekiama/grįžtamos linijos yra žematemperatūrės, taigi siekiant, kad šilumos siurblys dirbtų kuo efektyviau ir naudingumo koeficientas būtų kuo aukštesnis reikia atkreipti dėmesį į šiuos aspektus:
 

 • Pastate turėtų būti grindinio arba plokštinių radiatorių šildymo sistema. (Pagrindinė priežastis yra ta, jog sistemos tūris turi būti kuo mažesnis, o šildymo įrenginių paviršiaus plotas kuo didesnis)
 • Žinoti preliminarią pastato energinę klasę bei šildomą plotą, kad visi šilumos nuostoliai būtų padengti. Kuo didesnė patalpa, tuo galingesnis šilumos siurblys. Kad siurblys veiktų efektyviai, būtina atsižvelgti į šildomos patalpos dydį, tūrį, šildomo buitinio vandens kiekį ir kitas sąlygas. Nepakankamai galingas siurblys turės kur kas didesnes apkrovas, todėl pasiekti reikiamą patalpos temperatūrą užtruks daugiau laiko ir tai pareikalaus didesnių elektros sąnaudų. Naudojantis žemiau pateikta lentele, galite apytiksliai paskaičiuoti, kokio galingumo siurblio Jums reikia.

 

     

Šilumos kiekis*

Namo plotas

Geros šiluminės varžos reikia apie 40 W/m2

Prastesnės šiluminės varžos reikia apie 60 W/m2

100 m2

4 kW

6.0 kW

125 m2

5 kW

7.5 kW

150 m2

6 kW

9.0 kW

175 m2

7 kW

10.5 kW

200 m2

8 kW

12.0 kW

225 m2

9 kW

13.5 kW

250 m2

10 kW

15.0 kW

275 m2

11 kW

16.5 kW

300 m2

12 kW

18.0 kW

 

 

 Kaip išsirinkti ekonomišką ir tinkamą šilumos siurblį?

 

Turbūt visi ieškodami šilumos šaltinipo įrenginio nori žinoti jo ekonomiškumą bei ekonominę naudą. Šiuo atveju šilumos siurblius šį kriterijų apibūdina  COP – šildymo efektyvumo koficientas  (SCOP) – bendras įrenginio veiksmingumo koeficientas, atitinkantis visą nustatytą šildymo sezoną ir apskaičiuojamas norminį metinį šildymo poreikį padalijant iš metinių elektros energijos sąnaudų šildymui. Kaip pavyzdys jei COP yra 5 tai is 1 kWh elektros enregijos įrenginys gebės pagaminti 5 kWh šilumos energijos. Tai reiškia, jog papildomus 4 kWh energijos įrenginys sugebi sugeeruoti iš aplinkos. Pagrindinis šių rodiklių trūkumas yra tas, kad jie visų gamintojų standartiškai yra matuojami prie vienos lauko oro temperatūros COP – esant +7°C.

Nuo 2014 m. įvesti naujieji sezoniniai įrenginių energijos vartojimo efektyvumo koeficientai – SEER (šaldymui) ir SCOP (šildymui). Šie naujieji koeficientai tiksliau atspindi įrenginių efektyvumą, kadangi tai vidutiniai dydžiai ir skaičiuojami keturiuose temperatūriniuose taškuose.

 

Šilumos siurblio oras-vanduo veikimo principas?

 

Šilumos siurblys veikia perduodamas šilumą iš vienos aplinkos į kitą, naudojant kompresorių ir šaldymo grandinę. Šilumos siurblys oras-vanduo, tai šilumos perdavimas iš aplinkos oro į vandenį. Jis veikia priešingai nei šaldytuvas - ne šaldo, o šildo.

Išoriniame bloke esantis ventiliatorius priverstinai siurbia aplinkos orą pro garintuvą. Garintuve yra skystas šaltnešis (freonas), kuris garuodamas sugeria šilumą iš aplinkos oro. Tada dujinės būsenos šiltas freonas yra suspaudžiamas kompresoriaus ir virsta skysčiu. Tokiu būdu dar labiau pakyla šaltnešio temperatūra. Taip įkaitęs freonas perneša šilumą į kondensatorių, kuris yra apvyniotas aplink vandens talpyklą. Galiausiai karštas freonas atiduoda šilumą, kurią sugeria talpykloje esantis vanduo. Tuomet atvėsęs šaltnešis pereina pro plėtimosi vožtuvą, kur jis yra perkeliamas atgal į dujinę agregatinę būseną, ir procesas prasideda iš naujo.

 

 

 

 

Mes dirbame su šiais prekių ženklais

paspauskite ant logotipo ir sužinokite daugiau

 

PANASONIC yra viena didžiausių elektronikos gamintojų pasaulyje.„Panasonic“, turinti daugiau nei 30 metų patirtį parduodant daugiau nei 120 pasaulio šalių, neabejotinai yra viena iš šildymo ir aušinimo sektoriaus lyderių. Turėdamas įvairiapusį gamybos ir tyrimų bei plėtros tinklą, „Panasonic“ pristato novatoriškus produktus, kuriuose naudojamos pažangiausios technologijos, kurios nustato oro kondicionierių standartą visame pasaulyje.

Naujas šilumos siurblių oras-vanduo įrenginių "viskas viename" sprendimas nuo 3 iki 16 kW, naudojamas 200 l rezervuaras, A klasės siurblys ir užima nedaug vietos. Ideliai tinka naujiems ir modifikuotiems namas.

Pripažinti geriausi iš bandytų šilumos siurblių oras-vanduo "viskas viename" T-CAP 5 kW H kartos įrenginiams. Pasižymi didžiausiu SCOP (energijos efektyvumo) koeficientu iš visų atitinkamos kategorijos oro-vandens šilumos siurblių, kurie buvo paskelbti Danijos energijos agentūros šilumos siurblių sąraše.

 

Šilumos siurbliai oras-vanduo - tai energijos taupymas:

 • Didesnis efektyvumas ir vertė;
 • Skirta naudoti esant vidutinei ir žemai temperatūrai;
 • Panasonic "Aquarea" sistemos "ErP" reglamentą atitinka kaip A++ ir A;
 • Įrengtas A klasės siurblys;
 • H kartos šilumos siurbliuose oras-vanduo - automatiškai parenkamas greitis;
 • Sistema "A Inverter+" užtikrina iki 30% energijos sutaupymą, palyginti su modeliais be inverterio. Tai naudinga ir Jums, ir gamtai!

 

Daug valdymo ir prijungimo galimybių:

 • Panasonic šilumos siurblius oras-vanduo galima prijungti prie jau esamo arba naujo šildymo katilo, kad optimalus patogumas būtų užtikrintas esant net labai žemai temperatūrai lauke.
 • Kad šilumos siurblio oras-vanduo efektyvumas būtų dar didesnis, naudojant pasirenkamą rinkinį "Aquarea" šilumos siurblius oras-vanduo galima prijungti prie fotovoltinių saulės baterijų.
 • Šie šilumos siurbliai oras-vanduo turi valdymo pultą su viso taško 3,5 col. pločio foninio apšvietimo ekranu.
 • Meniu pateikiamas 10 kalbų, jį lengva naudoti ir montuotojui, ir naudotojui.
 • Valdymas internetu - tai naujos kartos sitema, kurią naudojant būnant bet kurioje vietoje patogu.
 • Nuotoliniu būdu valdyti oro kondicionierius arba šilumos siurblių oras-vanduo blokus.
 • Naudojantis "Android" arba "iOS" sistema išmaniuoju telefonu, planšetiniu kompiuteriu arba kompiuteriu lengvai valdysite savo šilumos siurblį oras-vanduo.
 • Vidaus bloke integruotas ryšio prievadas, todėl prie Jūsų namų arba pastatų valdymo sistemos lengva prisijungti ir valdyti Jūsų Panasonic šilumos siurblį.

 

Puikios eksploatacinės savybės:

 • Puikių eksploatacinių savybių "Aquarea HP" įrenginiai yra tinkamas sprendimas namui su žemos temperatūros radiatoriais ar grindiniu šildymu. Nuo 3 iki 16 kW;
 • "Aquarea T-CAP" skirtas ekstremaliai žemai temperatūrai. Nuo 9 iki 16 kW. Jei Jusm svarbu palaikyti nominalią šildymo galią esant -7ºC arba -20ºC temperatūrai, rinkitės "Aquarea T-CAP" šilumos siurblius oras-vanduo.
 • "Aquarea HT" idealiai tinka modifikavimui atlikti. Nuo 9 iki 12 kW. Namui sustandartiniais aukštos temperatūros radiatoriais geriausiai tiktų "Aquarea HT" sprendimas - tiekiamo vandens temperatūra gali siekti 65ºC net kai temperatūra lauke yra -27ºC.
 • Panasonic šilumos siurbliai oras-vanduo šildymo rėžimo veikia temperatūrai lauke esant net -27ºC;
 • Vandens filtras (lengvos prieigos ir spartaus pritvirtinimo technologijos) H kartos įrenginiams;
 • Prie H kartos įrenginio pridedamas vandens sustabdymo vožtuvas;
 • Prie H kartos įrenginio pridedamas vandens srauto jutiklis.


„Daikin“ turi daugiau nei 450 000 Europoje parduodamų oro - vandens šilumos siurblių. „Daikin“ plačiai laikoma labai efektyvių energijos vartojimo efektyvumo šildymo, vėsinimo, vėdinimo ir šaldymo sprendimų rinkos lydere visoje Europoje. Jie taip pat yra svarbiausi oro-vandens šilumos siurblių tiekėjai. „Daikin“ šilumos siurbliai yra efektyvūs ir patikimi, užtikrinantys komfortą be rūpesčių. „Daikin“ šilumos iš oro į vandenį siurblys yra bendra namų šildymo ir karšto vandens sistema. Šilumos siurbliai „Daikin“ iš oro į vandenį naudoja slinkties kompresoriaus dizainą, kuriame yra mažiau judančių dalių ir didesnis patikimumas. „Daikin“ turi daugiau nei 50 metų patirtį gaminant oro šaltinio šilumos siurblių sistemas, per metus gaminančias daugiau nei milijoną vienetų gyvenamosioms ir komercinėms reikmėms.Daikin žematemperatūriniai šilumos siurbliai oras vanduo – vienas iš geriausių, kainos ir kokybės santykį atitinkančių sprendimų.

 

Produkto savybės

 • Kai pridedami visi hidrauliniai komponentai, tai reiškia, kad nereikės jokių trečiosios šalies komponentų.
 • PCB plokštė ir hidrauliniai komponentai įtaisyti priekyje, kad būtų lengvai pasiekiami.
 • Dėl kompaktiškų matmenų tinka mažoms montavimo erdvėms, nes beveik nereikia palikti jokių šoninių tarpų.
 • Įrenginio plona konstrukcija prisitaiko prie kitų buitinių prietaisų.
 • Sujunkite su nerūdijančiojo plieno baku arba ECH2O šilumine saugykla.
 • Internetinis valdiklis - Valdykite vidinį įrenginį iš bet kurios vietos su išmaniuoju telefonu, nešiojamu kompiuteriu, staliniu kompiuteriu, planšete ar liečiamo ekrano įrenginiu.
 • Įrenginys veikia temperatūrai nukritus iki -25 °C - Veikdami temperatūrai nukritus iki -25 °C, „Daikin“ įrenginiai yra tinkami visiems klimatams, net ir atšiaurioms žiemos sąlygomis.
 • Naujos konstrukcijos A+++ efektyvumo klasės siurblys.
 • Eksploatacijai naudojamas ekologiškas R32 tipo freonas, kurio sunaudojama mažiau, jis yra lengviau perdirbamas.
 • 8 procentais padidintas šilumokaičio plotas.
 • Naujos konstrukcijos atramos su greito fiksavimo laikikliu ir papildomu tvirtinimu, kuris padeda išvengti susilankstymo.
 • Vidinis blokas pastatomas ant grindų, jame įmontuotas pasirinkto tūrio vandens šildytuvas, kurio paruošto vandens užteks viso namo karšto vandens poreikiams.
 • Nesudėtingai montuojama bei eksploatuojama sistema. Šiai sistemai nereikia jokių dujų įvadų į namą, kuro talpyklų ar žemės gręžinių.
 • Šilumos siurbliai pritaikyti žemtemperatūriams radiatoriams ir grindiniam šildymui, nes šilumnešio temperatūra pakeliama iki 65oC; Talpoje ruošiamo karšto vandens temperatūra - 60oC.
 • Patikimą veikimą, efektyvų šildymą ir vėsinimą užtikrina naujos konstrukcijos kompresorius, ventiliatorius, procesorius bei šilumokaitis.
 • Šilumos siurblys gali būti jungiamas prie saulės kolektorių sistemos, kombinuojamas su esama šildymo sistema.
 • Integruotas A klasės cirkuliacinis siurblys, suvartojantis mažai elektros energijos.
 • Išorinis blokas apsaugotas specialiu gyvatuku, kuris apsaugo bloką nuo užšalimo žiemą.
 • Plačios darbinių temperatūrų ribos (lauko temperatūros): nuo -25oC iki +35oC.
 • Valdikliu, kuris įskaičiuotas į komplekto kainą, galima užprogramuoti įrenginio veikimą pagal Jūsų gyvenimo būdą - nebūnant namuose palaikyti žemesnę temperatūrą, o prieš grįžtant ją pakelti.

 

DAIKIN pristato savo naujausią A+++, oras vanduo šilumos siurblį, su naujausiu kompresoriumi ir valdymu. Ypač tinka seniems namams su radiatoriais ir naujiems A++ klasės.

Daikin pirmas gamintojas, kuris perejo prie naujo dujų tipo R32. Šis freonas ekologiškesnis, taupesnis (sunaudojama mažiau negu įprastinio), lengviau perdirbamas.

Naujieji Daikin Altherma šilumos siurbliai pasižymi itin dideliu našumu, nesudėtinga instaliacija bei lengvu valdymu iš bet kurios pasaulio vietos.

 

Išorinių blokų savybės ir naujovės:

 • naudojamas šaltnešis – R32 (ekologiškesnis);
 • didesnis šilumokaitis (nuo 0,60544 m2 iki 0,65825 m2 (+8,7%));
 • naujai įmontuotos įsiurbimo grotelės. Senesniuose modeliuose šilumokaitis nebuvo apsaugotas;
 • naujesnio modelio ventiliatoriai ir jų varikliai;
 • apatinės plokštės nudažytos siekiant išvengti korozijos;
 • naujesnio modelio atramos su greito fiksavimo laikikliu bei papildomu tvirtinimu siekiant išvengti susilankstymo.

 

Integruoti vidiniai blokai:

 • galimos spalvos balta ir sidabrinė;
 • mažesni išmatavimai ( 1655x600x595 arba 1855x600x595);
 • tenai 3 Kw, 6kW ir 9 Kw;
 • 3V tenas;
 • naujos inegruotos rankenos patogesniam transportavimui;
 • lengva ir patogi prieiga prie įrenginio vidinių komponentų bei vandens rezervuaro;
 • integruota nerūdijančio plieno, izoliuota vandens talpykla (180l arba 230l);
 • integruotas valdiklis;
 • MMI ir Daikin Eye technologija.

 

Naujoji „Daikin“ „Altherma 3“ A+++ serija pasiūlys aukščiausios kokybės šilumos sprendimą namams. Dėka naujausių techninių sprendimų vanduo ruošiamas iki +65 Co temperatūros , nauja sistema bus tinkama tiek grindų šildymui, tiek radiatoriams, ir užtikrins veikimą net iki -25 *C, todėl tinkamas net šalčiausiuose klimatuose.

Daikin Altherma 3 yra trijų tipų vidiniai blokai , kad būtų galima padengti visus vartotojo poreikius ir diegimo galimybes. Daikin Altherma, sukurtas Europos rinkai, tapo vienu iš pirmaujančių šilumos siurblių prekės ženklų, kuris yra novatoriškas atsinaujinančių energijos šaltinių integravimo, užtikrinant, kad daugelis namų savininkų pasiektų našumą ir patogumą.Oras-vanduo šilumos siurbliai yra skirti patalpų šildymui (radiatoriais ar grindine šildymo sistema) ir buitinio karšto vandens ruošimui, panaudojant lauko ore esančią energiją. Tai ekologiška ir aplinką tausojanti sistema, naudojanti atsinaujinančius energijos išteklius. Oras-vanduo šilumos siurbliai gali būti diegiami bet kokio ploto ar išplanavimo namuose, šiai sistemai nėra svarbi vidinio įrenginio sumontavimo vieta.

Tinkamai parinktas šilumos siurblys gali veikti kaip vienintelis šilumos šaltinis. Dažniausiai šio tipo šilumos siurbliai diegiami naujos statybos būstuose, kuriuose nėra numatytas joks kitas šildymosi būdas. Tačiau oras-vanduo šilumos siurblį nesudėtinga integruoti ir į jau esamą kietojo ar skystojo kuro, dujinę ar kitą šildymo sistemą.

Dėl ypač aukšto oras-vanduo šilumos siurblių efektyvumo, užtikrinamos mažos patalpų šildymosi sąnaudos. Kai kuriais atvejais naudingo veikimo koeficientas (COP) siekia net 4,46! Tai reiškia, kad, suvartodamas 1 kWh elektros energijos, MITSUBISHI ELECTRIC šilumos siurblys gali atiduoti net 4,46 kW šilumos energijos.

Naujausios technologijos leidžia išlaikyti MITSUBISHI ELECTRIC įrenginių pastovią nominaliąją šildymo galią iki -15°C ir ekonomiškai šildyti netgi esant -28 °C bei žemesnei aplinkos temperatūrai (šilumos siurbiai su įdiegta patentuota „Zubadan“ technologija).

MITSUBISHI ELECTRIC naujieji PUHZ-SW ir PUHZ-SHW serijos oras-vanduo šilumos siurbliai paruošia net iki +60C temperatūros karštą vandenį. Lauko bloko galingumas paprastai parenkamas pagal būsto plotą ir karšto buitinio vandens poreikį. Šilumos siurbliai ypač efektyviai ir ekonomiškai veikia, juos komplektuojant su naujosiomis „viskas-viename“ ECODAN talpyklomis, kuriose yra integruoti visi reikalingi katilinės komponentai ir netgi 200 l. boileris. Tokia sistema užima labai mažai vietos ir ją paprasta sumontuoti, be to, galima sekti elektros energijos suvartojimo istoriją.

MITSUBISHI ELECTRIC oras-vanduo šilumos siurbliai yra labai efektyvūs, patikimi, ekonomiški ir ekologiški įrenginiai. Jiems nereikalinga kasdienė priežiūra, o sumontuoti galima net ir labai mažoje patalpoje.

NIBE Energy Systems yra namų ūkių šildymo technikos rinkos lyderis Skandinavijoje, Lenkijoje, Čekijoje ir Baltijos šalyse. Mūsų klientai yra žmonės, kurie stato naujus arba renovuoja esamus būstus, ir domisi novatoriškais produktais, kurie taupo pinigus ir sukuria ekologišką aplinką Jūsų ramiam gyvenimui.

Įmonė NIBE Industrier AB (registruota Švedijos mieste Markaryd) nuo 1997 metų yra kotiruojama Stokholmo akcijų biržoje.

NIBE Industrier yra europietiška šildymo technikos gamintoja, kuri specializuojasi geoterminės energijos panaudojime namų šildymui, vandens šildytuvų, krosnelių ir kitos šildymo technikos gamyboje, pardavime ir aptarnavime.

Su NIBE šilumos siurbliais oras-vanduo šildymo kaštus galima sumažinti iki 70%, priklausomai nuo to kur gyvenate, gyvenamosios aplinkos, šilumos siurblio pasirinkimo ir vėsinimo funkcijos pasirinkimo.

Oras-vanduo šilumos siurbliai populiariausi ten, kur nėra galimybės įrengti žemės kolektoriaus arba giluminių gręžinių. Šildymui ir karšto vandens ruošimui naudojama lauko oro šilumos energija. Šių šilumos siurblių efektyvumas tiesiogiai priklauso nuo lauko oro temperatūros - kuo temperatūra aukštesnė, tuo pigesne energija aprūpinami namai. Oras-vanduo šilumos siurbliai gali būti naudojami ne tik pastatų šildymui bei karšto vandens ruošimui, tačiau ir patalpų vėsinimui, baseinų šildymui. NIBE oras-vanduo šilumos siurbliai gaminami įvairių modelių bei galingumų, taip užtikrinant visų vartotojų poreikių tenkinimą.

Aukščiausios kokybės Kinijos kondiecionierių gamintojas. Midea – Kiniečių, glaudžiai bendradarbiaujanti su Japonijos naujausių technologijų vystymo įmonėms. Midea kondicionieriai labai kokybiški, nes tai vienas iš „kokybiškiausių“ Kinijos prekinių ženklų.

Įmonė „Midea“ nuolat užsiima moksliniais tyrimais, kurie leidžia mums sekti visas tendecijas susijusias su aukštos kokybės Kinijos gamybos oro kondicionieriais. Oro kondicionieriai Midea sujungti patikimumo.