LVG technologijos

Apie mus

Mūsų

Pasiekimai

+ 1 m.
Patirtis
+ 1
Darbuotojų
+ 700
Laimingų klientų
LVG

Profesionaliai atliekame

Statinio inžinerinių sistemų darbus

Vėdinimo sistemas (rekuperacinės bei mechaninės)
Šildymo sistemas (šilumos siurbliai, šildymo sistemų įrengimas)
Oro kondicionavimas
Saulės elektrinių įrengimas
Įkrovimo stotelių montavimas
Vaizdo kamerų bei apsaugos sistemų montavimas.

Visus išvardintus darbus atliekame tiek pramoniniuose tiek indvidualiuose objektuose

Ilgamečių žinių dėka

Galime pasiūlyti aukščiausio lygio sprendimus

UAB “LVG Technologijos” jau daugiau nei penkiolika metų specializuojasi kuriant ir gerinant namų mikroklimatą bei diegia statinio ižinerines sistemas atsižvelgdami į kiekvieno kliento individualius pageidavimus. Mūsų komandos nariai yra savo srities specialistai, jie yra atestuoti bei sertifikuoti. Būtent dėl to mes galime drąsiai teigti kad darbus atliksime profesionaliai, o projektą įgyvendinsime nuo projektavimo iki  montavimo darbų, kad klientui nebereikėtų sukti galvos dėl projekto įgyvendinimo. 

Visiems mūsų atliktiems darbams suteikiame garantiją.

lmg

Kodėl verta rinktis mus

MES ESAME VIENA KOMANDA

Mūsų darbuotojai yra įvairių sričių specialistai: Pradedant nuo patyrusių ŠVOK sistemų montuotojų ir baigiant santechniko specialistais. Mums svarbi tarpusavio pagarba, bendradarbiavimu grindžiama partnerystė ir saugi darbo aplinka.

MES SUPRANTAME, KĄ DAROME

Su daugiau nei penkiolikos metų sukauptu patirties bei žinių bagažu, mes puikiai priimame analizuojame ir integruojame rinkos naujoves. Nuolat mokomės, kruopščiai planuojame kiekvieną projektą, vertiname lankstumą.

VADOVAUJAMĖS TVARUMO PRINCIPAIS

Mes rūpinamės tvarumu ir esame įsipareigojame kurti darnią ateitį. Todėl ypatingą dėmesį skiriame ekologiškai energijai, darnumui. Mes prisiimame atsakomybę už savo sprendimus ir ilgalaikę veiklą.

MES ESAME SKAIDRŪS IR PATIKIMI

Mes keliam aukštus skaidrumo standartus tiek sau, tiek savo partneriams tiek klientams. Mes vadovaujamės sąžiningumo ir atsakomybės principais verslo etikoje.
Our Approch

Capitalise On Hanging

We are one of Europe’s largest technology and IT consulting companies with over 33,000 employees in over 30 countries and collaborations with Europe’s.

Atsiliepimai

laimingi klientai pasakoja apie mus

Klientai

Kurie mumis pasitiki

Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias Parduotuvė