LVG technologijos

Apsaugos sistemos

Palikti užklausą

Pasistengsime atsakyti, kiek įmanoma greičiau

  Apsaugos sistemos

  Apsaugos sistemos

  Montuojame bei programuojame įvairaus lygio apsaugos sistemas.

  Apsaugos sistemų montavimas

  Norint maksimaliai užtikrinti pastato ar teritorijos apsaugą, įdiegiamos įvairios saugos priemonės, kurios reaguoja į judesius, triukšmus, stiklo griaunamąjį garsą, sienų įsibrovimą, langų ar durų atidarymą, patalpose esančius dūmus, elektros energijos sutrikimus ir vandens nutekėjimą.

  “LVG technologijos” profesionalai turi gausią patirtį apsaugos sistemų projektavime, montavime ir techniniame aptarnavime. Jūsų saugumo ir aptarnavimo kokybės užtikrinimo atžvilgiu mes teikiame pažangias paslaugas:

  • Įsilaužimo signalizacijos sistemos;
  • Priešgaisrinės signalizacijos sistemos;
  • Vaizdo stebėjimo ir nuotolinės prieigos sistemos;
  • Praėjimo kontrolės sistemos;
  • Belaidės apsaugos sistemos.

  Mūsų specialistai, atsižvelgę į objekto rizikos lygį, galimas pavojus ir būtinus techninius sprendimus, projektuos ir įdiegs apsaugos sistemą, atitinkančią Jūsų saugumo poreikius. Ramybė vidaus patalpose yra neatskiriamai susijusi su saugumu, todėl mums svarbu rūpintis kiekvieno kliento saugumu. Siūlome kokybiškas, patikimas ir lengvai valdomas apsaugos sistemas, kurios užtikrina maksimalią apsaugą tiek Jums, tiek Jūsų šeimai ar verslui.

  Visuose šiuose projektuose diegiamos skirtingo sudėtingumo apsaugos sistemos, nuo paprastų saugumo ir priešgaisrinių signalizacijų iki sudėtingų integruotų sistemų. Šių sistemų tikslas yra informuoti pastato savininkus ar gyventojus apie įsibrovimus, gaisrus, vandens išsiliejimus ir kitus pavojus. Mes suprantame, kaip svarbu turėti patikimą ir efektyviai veikiančią apsaugos sistemą, todėl siūlome tik aukštos kokybės ir sertifikuotą įrangą. Po apsaugos sistemų įdiegimo atliekame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

  Krepšelis
 • Jūsų krepšelis tuščias Parduotuvė