LVG technologijos

Įkrovimo stotelės

Palikti užklausą

Pasistengsime atsakyti, kiek įmanoma greičiau

  Įkrovimo stotelės

  Įkrovimo stotelės

  Atliekame įkrovimo stotelių įrengimo darbus.

  Lietuvoje elektrinių automobilių skaičius sparčiai didėja, pastaraisiais metais matome net dvigubą metinį augimą. Siekiant užtikrinti, kad kiekvienas lietuvis galėtų patogiai naudotis savo elektriniu automobiliu, elektrinių automobilių krovimas namuose yra optimalus ir ekonomiškiausias pasirinkimas. Jau galite pasirinkti įvairias galios elektrinių automobilių krovimo stoteles, kurios greitai įkraus Jūsų automobilio bateriją, leisdamas Jums kasdien sutaupyti transporto priemonės naudojimo sąnaudas.

  Mes vertiname Jūsų namų ar biuro elektros instaliacijos būklę, atrinkdami Jums tinkamiausią elektrinių automobilių krovimo stotelę ir ją sumontavę Jums patogioje vietoje. Po to tereiks tik prijungti kabelį prie elektrinio automobilio ir jį įkrauti.
  Mes pritaikysime individualų sprendimą, atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir galimybes. Aukštos kokybės krovimo įranga.
  Mes bendradarbiaujame su patyrusiais elektros įrangos specialistais ir tiekiame aukštos kokybės elektrinių automobilių krovimo įrangą. Viskas vienoje vietoje

  Per visą procesą, nuo krovimo stotelės įsigijimo iki Jūsų elektrinio automobilio įkrovimo, mes Jus konsultuosime ir suteiksime patarimų.

  Krepšelis
 • Jūsų krepšelis tuščias Parduotuvė