LVG technologijos

Vėdinimo sistemos

Palikti užklausą

Pasistengsime atsakyti, kiek įmanoma greičiau

  IMG_20230427_135508 (1)

  Vėdinimo sistemos

  Montuojame rekupercines, mehcanines vėdinimo sistemas tiek gyvenamuosiuose tiek pramoniniuose pastatuose.

  Rekuperacinė vėdinimo sistema

  Rekuperacinė vėdinimo sistema ne tik efektyviai sprendžia vėdinimo iššūkius namuose, bet taip pat sugrąžina iki 95% šilumos, kuri paprastai išnyksta su išvestu oru. Rekuperacija suteikia daug daugiau nei tik šviesą ir šilumą – ji keičia gyvenimo kokybę, leisdama mums gyventi sveikiau, energingiau, ir komfortiškiau. Tai padeda sumažinti nuovargį, pašalinti nemalonius kvapus, ir apsaugo nuo pelėsio būsto konstrukcijas. Net karštomis vasaros naktimis ši sistema gali suteikti malonų vėsinimą patalpose.

  Rekuperacinės sistemos įrengimo kaina priklauso nuo rekuperatoriaus, ortakių kokybės, ir montavimo darbų. Vidutinė kaina paprastai yra tinkama daugeliui žmonių. Tačiau pernelyg pigūs sprendimai gali sukelti didesnes eksploatacines išlaidas ir problemas.

  Jei norite turėti efektyviai veikiančią rekuperacinę sistemą, patariame pasikonsultuoti su profesionalais, kurie ne tik padės jums pasirinkti tinkamą sistemą, bet ir dalinsis kitų vartotojų patirtimi bei rekomendacijomis. Laikydami šias gaires galėsite sutaupyti ilgalaikėje perspektyvoje, pasinaudodami efektyvia šilumos ir energijos taupymo sistema.

  Mechaninis vėdinimas

  Montuojame mechaniniį vėdinimą vieotse kur reikia nutraukti/paduoto didesnius oro kiekius, šalinti kvapus, taršias medžiagas. Dažniausiais šias sistemas montuojame pramoniniuose objektuose.

  Krepšelis
 • Jūsų krepšelis tuščias Parduotuvė