LVG technologijos

Oras-oras sistemos

Palikti užklausą

Pasistengsime atsakyti, kiek įmanoma greičiau

  Oras-oras sistemos

  Oras-oras sistemos

  Montuojame oras-oras šildymo bei vėsinimo sistemas.

  Oras-oras vėsinimas

  “LVG technologijos” komanda garantuoja oro kondicionierių montavimą be jokių rūpesčių. Kvalifikuoti specialistai padės išsirinkti geriausią oro kondicionierių, kuris geriausiai atitiks Jūsų poreikius.

  Mums išties svarbi tiek darbų atlikimo kokybė, tiek patys kondicionieriai. Todėl mes klientams siūlome patikimus oro kondicionierius, kurie išsiskiria ilgaamžiškumu ir aukščiausia kokybe. Mūsų asortimente rasite tokius prekinius ženklus kaip “Gree,” “Daikin,” “Panasonic,” “Mitsubishi Electric,” “AUX.”

  Dirbame su šiais kondicionieriais dėl jų privalumų: patikimumo, unikalumo, modernių dizainų, kurie puikiai tinka įvairiems interjerams, ir plato produkto asortimento.

  Oras-oras šildymas

  Šilumos siurbliai oras-ora yra inovatyvūs ir aplinkai draugiški sprendimai, idealūs norintiems pasirūpinti gamta ir aplinka.

  Mes bendradarbiaujame tik su aukščiausios kokybės produktų ženklais, tokiu kaip “Gree,” “Daikin,” “Panasonic,” “Mitsubishi Electric,” “AUX,” kurie yra gerai žinomi ir gerbiami visame pasaulyje. Tai puikus pasirinkimas jūsų namams ir butams, nes šie siurbliai yra gaminami naudojant pažangiausias technologijas, užtikrinant ilgaamžiškumą ir patogumą jūsų buityje.

  Šilumos siurbliai padės išlaikyti tobulą temperatūrą tiek namuose, tiek bute, suteikiant jums jaukumo ir komforto pojūtį.

  Suprantame, kad ne visi pasitenkina centrinio šildymo ar elektros šildymo būdu, todėl šilumos siurbliai oras-ora yra puikus alternatyvinis pasirinkimas.

  Krepšelis
 • Jūsų krepšelis tuščias Parduotuvė